понеділок, 26 грудня 2022 р.

День подарунків.


 

А ви знали? Сьогодні відзначається Boxing DayДень подарунків або, в буквальному перекладі, День коробок.

 

Тут немає великого протиріччя, бо тут маються на увазі саме ті коробки, в які традиційно перед тим, як подарувати, ці подарунки і кладуть.

Теорій щодо виникнення Дня подарунків існує багато, але всі погоджуються з тим, що свято розпочалося із звичаю дарувати гроші і подарунки людям більш низького соціального становища. Подарунками серед собі подібних обмінювалися напередодні Різдва, а бідняки ж отримували подарунки в останню чергу. Подарунки дарували в коробках, звідси і назва — Boxing Day (англ. box — коробка).


Гублячись у здогадах ми отримуємо щось зовсім несподіване, але в глибині душі лише крадькома окреслене в наших добрих надіях і мріях, що приносить нам непідробну радість і теплі почуття.

 Через подарунок можна передати не тільки свою ніжність і турботу, а й показати всю щирість своїх почуттів і переживань по відношенню до свого улюбленого або улюбленої, друга чи подруги, родича, знайомого. 

Не дивно, що колись у далекій Великобританії та пов’язаних з нею країн Британської співдружності, а саме в Канаді та Австралії, Новій Зеландії та на Самоа, Кірібаті і т. д. виникло це дивовижне свято, свято сюрпризів, свято подарунків, свято уваги і не байдужості.

Для чого дарувати подарунки?

Подарунки — це своєрідний спосіб сказати близьким про свої почуття та підтримати їх у важкий час. Окрім того, що людина отримає подарунок та увагу, вона відчує свою значущість та цінність стосунків.

За допомогою добрих слів, підтримки, пригощань та подарунків ми підтримуємо та зміцнюємо взаємовідносини. Під час обміну подарунками радість може відчути й той, хто дарує.


Таким чином ти підтримуєш дорогу тобі людину, висловлюєш свої почуття.

 

Як обрати подарунок?

Подарунки умовно ділять на два типи:

для радості — те, що людині подобається або чого вона хоче;

практичні — те, що допомагає полегшити життя/роботу/побут.

У мирні часи переважав перший тип подарунків, адже кожен хотів подарувати радість та те, що інша людина не купила б собі сама.

Однак під час війни пріоритети змістилися, і радість можуть подарувати практичні речі першої потреби, які полегшать життя.

До прикладу, можна дарувати ліхтарики, свічки, теплі ковдри та інші речі, які неодмінно стануть у пригоді.


Поступово наближаються новорічні свята, а отже, є приємний привід зробити комусь приємно у вигляді подарунка.

 

Робити добро та дарувати тепло своїх сердець ніколи не пізно.


Новорічно-Різдвяні свята завжди дарують людям радість, приємні зустрічі та несподіванки, а ще можливість проявити свої почуття до близьких або зовсім нам незнайомих людей.

Можна зібрати різдвяні подарунки для людей, які цього потребують і самим їх роздати, або передати на передову. Наприклад, в подарунках можуть бути рукавички, шкарпетки, шарфи (все нове), засоби гігієни, цукерки і вітальні листівки підписані кожною родиною з власними побажаннями.

Наші люди спроможні до співчуття та безкорисливих вчинків, їх любов та шляхетність не має меж.

Світло в душах в українців не залежить від зовнішніх обставин. Адже попри стрес та важкі випробування війни ми гуртуємося та підтримуємо одне одного.

Одним зі способів висловити підтримку і є подарунки.

Подарунки під час війни можуть підтримати тебе та людину, якій ти презентуватимеш їх.

Ви хотіли, хоча б на деякий час, створити диво та подарувати нужденним віру в людяність та чуйність?

Приєднуйтесь до цієї події та отримуйте задоволення від того почуття, що приносить радість в наші душі, коли ми  робимо подарунки від щирого серця! Це насправді так і є. Спробуйте! До речі, подарунком може бути не тільки щось матеріальне, але й: добре побажання, щира усмішка, сердечна підтримка! Дуже часто це буває набагато важливіше, ніж просто подарунок за звичаєм.

Хай мрії здійснюються!!!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар